LUXURY TRAVELS

CHEVAL BLANC MALDIVES

BURJ AL ARAB DUBAI

FOUR SEASONS BORA BORA

MADAM ZABRE SEYCHELLES

GOLF

AYURVEDA SRI LANKA

SKIING

HONEYMOONS

SAFARI

ANYTHING YOU DREAM ABOUT

Víkend plný zábavy

0

Rozmýšlate aký program vymyslieť Vašim deťom na víkend? V Bleu & Blanc Concierge máme pripravených niekoľko zaujímavých tipov na trávenie víkendu s Vašimi ratolesťami.

PARK GARDALAND TALIANSKO

Rezort Gardaland je talianskym zábavným parkom číslo 1. Časopis Forbes ho v roku 2005 umiestnil na 5. miesto v rebríčku najlepších zábavných parkov. Leží na juhovýchodnom brehu jazera Garda a skladá sa z rôznych tematických oblastí, ktoré uspokoja publikum rôzneho veku. Súčasťou rezortu je aj akvárium, kde môžete obdivovať viac ako 5. 000 exemplárov vodných živočíchov.

PARK ASTERIX A OBELIX FRANCÚZSKO

Zábavný park vzdialený cca 35 km severne od Paríža je zameraný na známe komixové postavičky – Asterix a Obelix. Okrem obľúbených postavičiek tu môžete zažiť dobrodružstvo na bobovej dráhe, rozbúrenej vode, navštíviť delfinárium, alebo typickú galskú dedinu. Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti parku.

LEGOLAND FERIENDORF NEMECKO

Kráľovstvo z LEGA je vytvorené z viac ako 50 miliónov legových kociek. Ponúka svojim návštevníkom viac ako 40 atrakcií. Park je tématicky rozdelený do 8 častí. Jednou z najobľúbenejších je Miniland, ktorý tvoria zmenšené repliky modelov sveto známych stavieb postavených z LEGO kociek. Celý areál si môžete jednoducho prezrieť aj vďaka LEGO Exress vláčiku, ktorý Vás prevedie celým areálom.

Bližsie informácie o ponuke, alebo žiadosť o individuálny návrh ponuky zasielajte na info@bb-concierge.com

Post a Reply